ÚČETNÍ SLUŽBY

Poskytujeme zpracování veškerých daňových přiznání včetně příloh. Mezi nejčastěji zpracovávané patří: daně z příjmů fyzických, právnických osob, silniční daň, daň z přidané hodnoty, souhrnné hlášení, vyúčtování daně ze závislé činnosti, daň z převodu nemovitostí, darovací daň. Zpracováváme přiznání i pro klienty,...


VÍCE INFORMACÍ ...

ÚČETNICTVÍ BYTOVÝCH DRUŽSTEV

Pro bytová družstva zajišťujeme veškeré účetní služby. Vzhledem k tomu, že s touto oblastí máme rozsáhlé osobní zkušenosti, můžeme klientům nabídnout odborné zvládnutí činností, které se v objevují pouze v souvislosti s touto specializovanou oblastí. Především klademe důraz na přehledné...


VÍCE INFORMACÍ ...

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme služby pro lékaře, advokáty, právnické osoby, fyzické osoby podnikající i nepodnikající - občany, neziskovým organizacím,majitelům nemovitostí, spolkům, zaměstnancům, společenství vlastníků jednotek.


VÍCE INFORMACÍ ...

ZPRACOVÁNÍ MEZD

Vedeme mzdovou agendu pro malé a velké organizace. Kromě pravidelného měsíčního výpočtu mezd zajišťujeme i vedení mzdových listů, evidenčních listů důchodového pojištění, přihlášky a odhlášky zaměstnanců. Poskytujeme poradenství při uzavírání pracovních smluv, rozvázání pracovních...


VÍCE INFORMACÍ ...
0123

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

puzzleb1

Služba je určena pro podnikatele, i občany, pro všechny, kdo platí daně. Poradíme, jak optimalizovat daňový základ, konzultace ke všem druhům daní. Važte si svých peněz, plaťte jen to co je ze zákona nutné. 
Albert Einstein: "Na světě nejtěžší věc k pochopení, je daň z příjmu.“

 
 

ZASTUPOVÁNÍ PŘED FINANČNÍM ÚŘADEM

puzzleb2Na základě plné moci Vás zastoupíme před příslušným finančním úřadem.

DAŇOVÁ PŘIZNÁNÍ

puzzleb3Poskytujeme zpracování veškerých daňových přiznání. Daň z příjmů fyzických, právnických osob, silniční daň, DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, vyúčtování daně ze závislé činnosti, daň z převodu nemovitostí..

ZASTUPOVÁNÍ PŘED FINANČNÍM ÚŘADEM

Na základě plné moci Vás zastoupíme před příslušným finančním úřadem. Výhodou je naše znalost příslušných předpisů, zejména zákona o správě daní a poplatků, která nám umožňuje efektivnější komunikaci s finančním úřadem a tedy i dosažení lepších výsledků řízení. Můžeme Vás zastupovat i v běžných záležitostech jako je registrace k jednotlivým daním, doručování, podání daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob v prodloužené lhůtě, podání žádosti o povolení platit daň ve splátkách, o stanovení záloh jinak apod. Budete tak ušetřeni jakékoliv formy komunikace s dotyčnými úředníky.

VEDENÍ DAŇOVÉ EVIDENCE

Daňová evidence je povinná pro fyzické osoby (nepodléhající povinnosti vést účetnictví) za účelem zjištění základu daně z příjmů.


 

Při vedení daňové evidence poskytujeme klientům obdobný rozsah informací jako u účetnictví. Jedná se o stav neuhrazených vydaných i přijatých faktur, propočet daňové povinnosti k dani z příjmů, sestavení daňových přiznání k DPH, k silniční dani a další služby ve vztahu k orgánům státní správy.

Po skončení zdaňovacího období předáváme klientům kompletní podklady pro řádné stanovení daňové povinnosti, tj. „peněžní daní“, přehled příjmů a výdajů členěný podle druhů, přehled o majetku a závazcích včetně dokladových inventarizací.

 

DAŇOVÁ PŘIZNÁNÍ

daně, účetnictví, audit, mzdy, Brno FINEXAPoskytujeme zpracování veškerých daňových přiznání včetně příloh.

 

Mezi nejčastěji zpracovávané patří: daně z příjmů fyzických, právnických osob, silniční daň, daň z přidané hodnoty, souhrnné hlášení, vyúčtování daně ze závislé činnosti, daň z převodu nemovitostí, darovací daň.

Zpracováváme přiznání i pro klienty, kteří nám předají účetní výstupy zpracované mimo naši společnost.

 

Samozřejmostí přiznání k dani z příjmů fyzických osob je i vyhotovení Přehledů pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovny a dále předání daňového kalendáře na následující rok. Na základě dohody s klientem můžeme zasílat upozorňující e-maily s daňovými povinnostmi.

 

News Flash: Latest

Obraťte se na nás s důvěrou. Rádi Vám poskytneme další informace, poradíme Vám s daňovou optimalizací, zajistíme správu Vašeho účetnictví.

 

 

 


 

divider velky

KURZOVNÍ LÍSTEK

Kontaktujte nás

Telefon: 602 942 585

Email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Web : www.ucetnictvi-finexa.cz